Kleinkoor Korale: verschil tussen versies
| Regel 13: | Regel 13: | ||
In de maand juni van 2011 kregen ze het verzoek van Kalliope uit Beek en Donk om te kijken of een samenvoeging mogelijk was. De laatste repetities van juni/juli werden gebruikt om kennis met elkaar te maken en na de vakantie werden de laatste plooien glad gestreken. Vanaf dat moment is de naam van het koor gewijzigd in: [[Korale]]. | In de maand juni van 2011 kregen ze het verzoek van Kalliope uit Beek en Donk om te kijken of een samenvoeging mogelijk was. De laatste repetities van juni/juli werden gebruikt om kennis met elkaar te maken en na de vakantie werden de laatste plooien glad gestreken. Vanaf dat moment is de naam van het koor gewijzigd in: [[Korale]]. | ||
| + | |||
| + | ==Inlichtingen== | ||
| + | 2011 W. Fransen [[Klokstraat 19]] <ref>Gemeentegids 2012 blz 63 </ref> | ||
| + | |||
==Website== | ==Website== | ||
Huidige versie van 4 mrt 2024 om 09:56
Kleinkoor Korale
Koor
Opgericht: 1993
Geschiedenis
Opgericht door een aantal oud-leden van Aarles Jongerenkoor Don Capé in 1993.
Het eerste optreden was in de Aarlese optocht tijdens de Bevrijdingsfeesten in 1995. Medewerking werd ook verleend bij de festiviteiten ter gelegenheid van het 150 jarig bestaan van de parochiekerk in Aarle-Rixtel en het afscheid van pastor Tilman in 1996. [1]
In 2009 vierden ze het 15 jarig jubileum met een jubileumconcert in de Dreef te Aarle Rixtel, met medewerking van Kinderkoor Kiko uit Aarle Rixtel, Vrouwenkoor Mignon uit Gemert, Fluitensemble Smits uit Helmond, Flamencogroep Mezclada uit Gemert.
In de maand juni van 2011 kregen ze het verzoek van Kalliope uit Beek en Donk om te kijken of een samenvoeging mogelijk was. De laatste repetities van juni/juli werden gebruikt om kennis met elkaar te maken en na de vakantie werden de laatste plooien glad gestreken. Vanaf dat moment is de naam van het koor gewijzigd in: Korale.
Inlichtingen
2011 W. Fransen Klokstraat 19 [2]
Website
korale.nl